Kullanım Alanları ve Teknik Özellikler

Kullanım Alanları

Palet Hizalama ve İstifleme

İstifleme kapasitesini arttırır, palet hizalamasını kolaylaştırır. Daha fazla mazleme tek palette daha çok istiflenerek depolama alanından tasarruf sağlanır. Kenar Koruyucular ile istiflenmiş paletlerde koli ve kutular zarar görmez.

Çemberleme Koruması

Ürün hizalamasını sağlamak için yapılan sıkı çemberleme işlemi kutuların çökmesine yada zarar görmesine sebep olabilir. Çemberlerin altına yerleştirilmiş karton köşe koruyucular ile çemberden kaynaklı olası hasarlar engellenir.

Kutu Mukavemeti ve İstifleme

Kutuların içine yerleştirilebilen karton köşe koruyucular sayesinde kalın duvarlı koli kullanımlarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Dikey taşıma mukavemeti sayesinde yüksek istifleme yapabilir ve lojistik maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.

Çuval ve Varil Hizalama

Gevşek çuval ve varil paketlemede doğru kullanıldığında maliyetleri düşürme ve korumada en etkili ambalaj malzemelerinden biridir.

Beyaz Eşya ve Mobilya Paketleme

Nakliye ve depolama esnasında darbe, ezik ve çizilmeleri önlemek, kenar ve köşelerin korunması sağlamak için uygulanabilecek en ekonomik ambalaj malzemelerinden biridir. Ürün paketleme esnasında kullanılan bant, film vb yapışkan ambalaj malzemelerinin verebileceği olası hasarları da engeller

Silindirik Ürünler ve Mobilya Paketleme

Bobin olarak sevk edilen silindirik yapıdaki ürünleri ve dairesel mobilyaların kenar korumasında kullanılır. Taşınacak ürünün mukavemetini arttırarak çember ve darbeye bağlı hasar riskini engeller. Üzerinde baskı yapılması sayesinde marka imajını güçlendirir.

Teknik Özellikler

Piyasada ki en geniş ölçü aralığına sahibiz. Yüksek üretim kapasitesi, hızlı üretim ve teslimat ile Karton Köşebent üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet sunuyoruz.

Kalınlık: 2 – 10 mm arası (D)

Kenar Eni: 30 – 120 mm arası (C–B)

Uzunluk: 13 metreye kadar serbest (A)

WhatsApp Business Canlı Destek
WhatsApp'a Gönder